Skrýt obsah

Kusovníky

Kusovníky lze zobrazit pro výkresy, díly a sestavy. Kusovníky lze zobrazit v nativních dokumentech SolidWorks, ale také v souborech eDrawings uložených v programu SolidWorks.

Používání kusovníků v dílech a sestavách vám umožňuje ovládat zobrazení součástí na grafické ploše. Můžete také vybrat řady součásti v kusovníku, aby se zvýraznily ve stomě součástí a na grafické ploše.

Když tisknete díl nebo sestavu obsahující kusovník, použijí se nastavení pro tisk z kusovníku. Pokud například skryjete předmět prostřednictvím kusovníku, nebude tento předmět vytištěn.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kusovníky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.