Skrýt obsah

Zjišťování aktualizací

Můžete nastavit, že aplikace bude zjišťovat aktualizace každých 30 dní, nebo že budete aktualizace zjišťovat ručně.

Návod na ruční zjišťování aktualizací:

  1. Klepněte na Nástroje > Možnosti.
  2. Na záložce Obecné vyberte Zjistit aktualizace service pack každých 30 dní a pak klepněte na OK.

Návod na ruční zjišťování aktualizací:

  1. Klepněte na Nápověda > Zjistit aktualizace.

Aktualizace Service Pack

Pokud bude zjištěno, že existuje novější aktualizace, objeví se zpráva Dostupná aktualizace service pack s počtem dostupných aktualizací a s možností si je stáhnout.

  • Ano. Dostanete se na stránku pro stažení na webové stránce SolidWorks: http://www.edrawingsviewer.com/ed/download.htm.
  • Počet. Okno zprávy se zavře a počítání 30 dní bude pokračovat, pokud je nastaveno automatické zjišťování aktualizací.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zjišťování aktualizací
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.