Skrýt obsah

konfigurace

Má-li dokument dílu nebo sestavy SolidWorks více konfigurací, můžete při publikaci z aplikace SolidWorks vybrat, které konfigurace budou uloženy do souboru eDrawings. Pokud publikujete více konfigurací, může se zvýšit velikost souboru i doba potřebná k uložení souboru eDrawings.

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.

Pokud si chcete vybírat, které konfigurace uložit, musíte mít instalován nástroj eDrawings Professional. Pokud máte bezplatný prohlížeč eDrawings Viewer, je se souborem eDrawings publikována pouze aktivní konfigurace.

Komentáře se vztahují na konfiguraci, která byla aktivní když jste přidali komentáře.

Prohlížeč eDrawings zobrazuje v sestavách názvy konfigurace součástí vedle názvů dílů pro součásti, které obsahují více konfigurací.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   konfigurace
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.