Skrýt obsah

Hypertextové odkazy v pohledech výkresů

Popisy průřezových čar a detailů ve výkresech obsahují hypertextové odkazy na přidružený pohled řezu nebo detailní pohled. Když přesunete ukazatel přes průřezovou čáru řezu nebo detail, popis přidruženého pohledu je zvýrazněn.

Hypertextové odkazy na pohledy jsou podporovány v souborech výkresů ve všech verzích eDrawings.

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.

Příklad pohledu s hypertextovým odkazem

  1. Přesuňte ukazatel nad čáru řezu. Popis čáry řezu a související popis pohledového řezu jsou zvýrazněny.
  2. Vyberte čáru řezu. Související pohledový řez (v tomto případě ŘEZ A-A) je zvětšen, aby zaplnil grafickou plochu.
    Hyperlink01.gif
  3. Vyberte název pohledového řezu (v tomto případě ŘEZ A-A). Pohled výkresu obsahující čáru řezu se zvětší, aby zaplnil grafickou plochu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Hypertextové odkazy v pohledech výkresů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.