Skrýt obsah

OLE objekty

Vložené objekty OLE v souborech DWG, nativních dokumentech SolidWorks i v dokumentech SolidWorks uložených jako soubory eDrawings jsou viditelné v prohlížeči eDrawings. Soubory eDrawings můžete vkládat do souborů aplikace Word a PowerPoint jako OLE objekty.

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.
  • Objekty OLE jsou v prohlížeči eDrawings Viewer zobrazeny jen pro čtení; dvojím kliknutím je nelze otevřít.
  • Objekty OLE jsou zobrazeny jen v listu, ve kterém jsou v dokumentu SolidWorks. Zapuštěné objekty OLE nejsou například viditelné v listech rozvržení v prohlížeči eDrawings.
  • Objekty OLE v souborech dílů a sestav eDrawings jsou statické položky a nepohybují se s modelem.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   OLE objekty
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.