Skrýt obsah

Řešení potíží s tiskárnou v aplikaci eDrawings

Při řešení potíží s tiskárnou v softwaru eDrawings postupujte podle následujících pokynů.

Jestliže ani po vyzkoušení těchto tipů potíže s tiskárnou nevyřešíte, obraťte se přímo na svého prodejce, případně na zákaznickou podporu na adrese http://www.edrawingsviewer.com/ed/edrawings-support.htm. Pokud jste příjemcem souboru eDrawings, informujte o problému uživatele, který vám tento soubor zaslal.

Problém Možná řešení
Po klepnutí na OK v dialogovém okně Tisk trvá tisk souboru eDrawings velmi dlouho.
  • Vytiskněte soubor eDrawings v režimu konceptové kvality volbou možnosti Koncept v dialogovém okně Tisk.
  • Ověřte, zda máte nejnovější ovladač tiskárny. Obraťte se na výrobce tiskárny se žádostí o nejnovější verzi a nový ovladač nainstalujte. Většina výrobců má ovladače k dispozici pro stažení na jejich webových stránkách.
Během tisku eDrawings přestane odpovídat.
  • Není dostatek paměti pro tento proces. Zavřete ostatní aplikace a zopakujte akci.
  • Pokud tisknete na 32-bitovém počítači, zkuste místo toho tisknout z 64-bitového počítače.
Tisk v stínovaném režimu vytvoří výtisk obsahující 2D data (text a čáry), ale jen částečná data modelu nebo objektů OLE.
Přesvědčte se, že režim tisku grafiky tiskárny je nastaven na rastr.
Jen některé tiskárny mají tuto možnost.

Další informace o nastavení režimu tiskárny na rastr naleznete v dokumentaci k tiskárně nebo nápovědě online.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Řešení potíží s tiskárnou v aplikaci eDrawings
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.