Skrýt obsah

Profesionální licence pro eDrawings

Jestliže soubor pochází ze softwaru SolidWorks Professional nebo SolidWorks Premium, má vestavěnou licenci pro aplikaci eDrawings® Professional (lze jej upravovat). To platí pro originální soubory SolidWorks a pro zveřejněné soubory aplikace eDrawings.

Pokud je soubor uložen v eDrawings Professional, obsahuje také profesionální licenci eDrawings.

Pokud otevřete soubor obsahující profesionální licenci eDrawings, bezplatný prohlížeč eDrawings se při otevření souboru přemění na eDrawings Professional.

Soubory s možností měření, které nebyly uloženy v eDrawings Professional, lze:
  • otevírat v bezplatném prohlížeči eDrawings a lze u nich povolit měření,
  • otevřít v eDrawings Professional a povolit u nich měření,
  • uložit v bezplatném prohlížeči eDrawings jako soubory s možností měření.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Profesionální licence pro eDrawings
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.