Skrýt obsah

Uživatelské rozhraní prohlížeče eDrawings Viewer

Uživatelské rozhraní prohlížeče eDrawings Viewer nabízí panely nástrojů, nabídky, podokno Manažer eDrawings a grafickou plochu.

  • Manažer eDrawings v levém podokně se skládá ze záložek Součásti, Listy a Popis.
  • Když otevřete soubor, zobrazí se nejvhodnější záložka.
  • Vyberte záložku, aby se zobrazila. Pokud klepnete na nástroj, který má přidruženou záložku, zobrazí se také tato záložka.
  • Soubor eDrawings je zobrazen v pravé části grafické plochy.
  • Triáda orientuje osy modelu 3D prostoru v souborech dílů a sestav.
    Axis.gif
  • Stavový řádek zobrazí ikony, které naznačují, zda má soubor zapnuté revize nebo měření.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Uživatelské rozhraní prohlížeče eDrawings Viewer
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.