Skrýt obsah

eDrawings v mobilních zařízeních

Aplikace eDrawings® a eDrawings Pro jsou k dispozici pro iPad®, iPad mini, iPhone®, a iPod® touch. Aplikace eDrawings je k dispozici pro mobilní telefony a tablety se systémem Android®.

Aplikace eDrawings a eDrawings Pro pro mobilní zařízení Apple si můžete stáhnout v obchodě App StoreSM.

edwforipad.gif eDrawings_on_iPhone.png

Aplikaci eDrawings pro mobilní telefony a tablety se systémem Android si můžete stáhnout v obchodě Google Play na adrese https://play.google.com/store/apps/details?id=com.solidworks.eDrawingsAndroid (pouze v angličtině).

edw_android.png  
V aplikaci eDrawings můžete provádět následující operace:
  • Posunovat, přibližovat a otáčet 2D a 3D modely.
  • Animovat a rozkládat 3D modely.
  • Zobrazovat a animovat výkresy SolidWorks nebo AutoCAD®.
Prohlížeč eDrawings Pro nabízí všechny funkce původní verze eDrawings a navíc umožňuje měření, přidávání značek a vkládání průřezů do modelů. Další podrobnosti naleznete v obchodě App Store:


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   eDrawings v mobilních zařízeních
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.