Skrýt obsah

Zobrazení fyzikálních vlastností

Můžete zobrazit fyzikální vlastnosti pro soubory CAD (kromě souborů SolidWorks) nebo pro soubory dílů a sestav eDrawings. Můžete také zadat jednotky a přesnost pro výpočet fyzikálních vlastností. V sestavách jsou vlastnosti vypočítány pro kompletní sestavu, ne individuální součásti.

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.

Zobrazení fyzikálních vlastností:

 1. Klepněte na ikonu Fyzikální vlastnostiTool_Mass_Properties.gif nebo na nabídku na Nástroje > Fyzikální vlastnosti.

  Dialog Fyzikální vlastnosti obsahuje.

  Materiál  
  Hustota Pokud není materiál zadaný, hustota je odhadována na 1,00 gram na čtvereční milimetr.
  Hmotnost  
  Objem  
  Plocha  

 2. V poli Jednotka délky zadejte:
  • Jednotku délky pro výpočet vlastností. Budou použity odpovídající jednotky fyzikálních vlastností (gramy a milimetry, libry a palce, atd.)
  • Desetinná místa (0 až 8) pro přesnost hodnot.

  Fyzikální vlastnosti se aktualizují dynamicky.

 3. Klepněte na tlačítko OK.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zobrazení fyzikálních vlastností
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.