Skrýt obsah

Rozložené pohledy

Informace o rozložených pohledech v dokumentech sestav vaší aplikace CAD je možné zobrazit v prohlížeči eDrawings Viewer.

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.

U souborů sestav SolidWorks, když publikujete soubory sestav eDrawings (.easm) s informacemi o rozložených pohledech, tyto informace jsou automaticky uloženy v souboru eDrawings. Pokud uložíte s informacemi o rozložených pohledech více konfigurací, informace o rozloženém pohledu pro každou konfiguraci jsou také uloženy. Jedna konfigurace může obsahovat více rozložených pohledů.

Pomocí záložky Rozložit pohled tab_explode_view_edrawings.gif lze přepínat mezi rozloženými a složenými stavy. Když je model rozložený, můžete používat všechny nástroje aplikace eDrawings Professional, jako například Přesunout součást, Měření a Vložit řez, a také nástroje eDrawings pro animaci, zoom, rotaci a posouvání.

V aplikaci eDrawings Professional není možné vytvořit rozložený pohled ani upravit definici rozloženého pohledu.

Návod na rozložení pohledů:

  • Na záložce Rozložit pohledtab_explode_view_edrawings.gif poklepejte na rozložený pohled.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozložené pohledy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.