Skrýt obsah

Úpravy v oblasti Náhled

Před tisknutím upravte výběr v oblasti Náhled.

Úpravy v oblasti Náhled:

  1. Klepněte na Tisk tool_Print.gif nebo na Soubor > Tisk.
  2. V dialogovém okně Tisk:
    • Tisknout jen část aktivního listu: Proveďte úpravy pomocí příkazů Posunout Button_Pan.gif, Zoom na všechno Button_Zoom_To_Fit.gif, Zoom oknem Button_Zoom_To_Area.gif, Zoom na/z Button_Zoom_In_Out.gifMěřítko.
    • Tisk aktuálního listu ve skutečné velikosti: Vyberte Aktivní list a Změnit měřítko (1:1). Proveďte úpravy pomocí příkazu Posunout.
    • Tisk 3D modelu nebo sestavy: Proveďte úpravy pomocí příkazů Posunout, Zoom na všechno, Zoom oknem, Zoom na/zMěřítko. Jediný možný režim tisku pro 3D modely a sestavy je Aktivní dokumentAktuální obrazovka.
    • Do položky Měřítko zadejte poměr měřítka.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Úpravy v oblasti Náhled
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.