Skrýt obsah

Ukládání výkresů s více listy

Při publikaci dokumentu výkresu SolidWorks s více listy jako souboru eDrawings můžete zvolit jednotlivé listy pro publikaci v souboru eDrawings. Pokud publikujete více listů, může se zvýšit velikost souboru i doba potřebná k uložení souboru eDrawings.

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.
Výběr listů pro uložení je možný jen tehdy, máte-li nainstalovanou aplikaci eDrawings Professional. Pokud máte bezplatný Prohlížeč eDrawings, jsou publikovány všechny listy.

Návod na uložení více listů:

 1. Klepněte na nabídku Soubor > Publikovat v eDrawings (tool_Publish_eDrawing.gif plovoucí panel nástrojů Uložit).

  V programu SolidWorks je také možné uložit několik listů klepnutím na nabídku Soubor > Uložit jako .

 2. V dialogovém okně vyberte jednu z následujících možností:
  Volba Popis
  Aktuální list  
  Všechny listy  
  Vybrané listy Ze seznamu vyberte listy.
 3. Klepněte na tlačítko OK.

  Prohlížeč eDrawings Viewer otevře a zobrazí seznam vybraných listů na záložce ListyTab_Sheets.gif.

 4. Chcete-li v grafické ploše zobrazit jiný list, poklepejte na daný list na záložce ListyTab_Sheets.gif, nebo vyberte záložku s názvem listu pod grafickou plochou.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ukládání výkresů s více listy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.