Skrýt obsah

Nastavení možností

Tyto informace jsou specifické pro jeden nebo pro více systémů CAD. Informace o dostupnosti najdete v tématu Tabulka funkcí aplikace eDrawings.

Chcete-li nastavit možnosti prohlížeče eDrawings Viewer, postupujte takto:

 1. Proveďte jednu z následujících operací:
  • Klepněte na Nástroje > Možnosti.
  • Ve správci eDrawings Manager klepněte na Možnostitool_Options.gif na záložce Popis, nebo klepněte na Možnosti simulacetool_Analysis_Options.gif na záložce Simulace.

  Zobrazí se okno Možnosti se čtyřmi záložkami: Obecné, Popis, Simulace a Import.

  Jestliže kliknete na položku Možnosti tool_Options.gif nebo Možnosti simulace tool_Analysis_Options.gif ve správci eDrawings, vybere se automaticky záložka Popis nebo Simulace v okně Možnosti.

 2. V okně Tisk nastavte možnosti tisku a pak klepněte na OK.

  Obnovit obnoví možnosti na všech záložkách na výchozí nastavení systému.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení možností
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.