Skrýt obsah

Lupa

Přizpůsobení měřítka tak, aby celý model, sestava nebo list výkresu byly viditelné:

Klepněte na Zoom na všechnotool_Zoom_to_Fit.gif, na nabídku Zobrazit > Zoom na všechno nebo stiskněte klávesu F.

Chcete-li přiblížit oblast:

Klepněte na Zoom na oblasttool_Zoom_to_Area.gif nebo na nabídku Zobrazit > Zoom na oblast a tažením myši vyberte oblast pohledu.

Chcete-li přiblížit nebo oddálit pohled:

Proveďte jednu z následujících operací:
  • Klepněte na Přiblížit/Oddálittool_Zoom_InOut.gif nebo na nabídku Zobrazit > Přiblížit/Oddálit; tažením myší nahoru pohled přiblížíte, tažením dolů jej oddálíte.
  • Stisknutím klávesy Z můžete oblast oddálit nebo stisknutím kláves Shift+Z ji můžete přiblížit.
  • Otočením kolečka myši směrem dopředu pohled oddálíte a směrem dozadu pohled přiblížíte okolo umístění ukazatele.
Změna měřítka textu popisu je v softwaru eDrawings podporována pouze v dílech a sestavách eDrawings publikovaných ze softwaru SolidWorks. V eDrawings je podporováno měřítko textu 1:1 pouze pro SolidWorks soubory dílu a sestavy.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Lupa
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.