Skrýt obsah

Konfigurace Microsoft SQL Serveru

Je nutné zajistit, aby pro každý typ instalace aplikace SolidWorks Electrical byla k dispozici instance databáze serveru SQL. Můžete použít stávající databázi serveru SQL, je-li již v systému nainstalována, nebo nainstalovat novou instanci v rámci instalace aplikace SolidWorks Electrical.

Pokud se rozhodnete pro novou instanci serveru SQL, instalace aplikace SolidWorks nabízí bezplatnou verzi Microsoft SQL Server Express. Tato verze je omezena na 1 procesor, 1 GB paměti a 10 GB dat. Při takovém omezení paměti a procesoru může současně pracovat maximálně 5 uživatelů.

Pokud instalujete SQL Server Express Edition, dbejte na to, aby software i hardware serveru splňoval požadavky uvedené na webové adrese http://solidworks.com/System_Requirements.

Pokud však jeden server používá současně více než pět uživatelů, je třeba zakoupit a nainstalovat plnou verzi serveru SQL a postupovat podle pokynů pro instalaci aplikace SolidWorks Electrical se stávající instancí serveru SQL.

Bližší informace o produktu SQL Server Express Edition naleznete v dokumentaci pro Microsoft SQL Server.



Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Konfigurace Microsoft SQL Serveru
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.