Ustawia domyślne szablony wyników (foldery i wykresy) dla badań częstotliwości lub wyboczenia. W przypadku uruchomienia badania, które nie posiada istniejących wykresów wyników, oprogramowanie utworzy foldery i wykresy określone na tej stronie. W przypadku uruchomienia badania, które posiada prawidłowe lub nieprawidłowe wykresy, istniejące wykresy są aktualizowane bez względu na ustawienia określone na tej stronie.
Aby wyświetlić okno dialogowe, należy kliknąć . Na karcie Opcje domyślne rozwinąć Wykres i kliknąć Wyniki badania częstotliwości/wyboczenia.
Utwórz wykresy dla |
Należy określić postaci drgań (mody) do domyślnego wykreślania.
Dla wszystkich postaci drgań
|
Tworzy wykres dla każdego wyodrębnionego modu.
|
Zdefiniowana liczba postaci drgań
|
Tworzy wykresy dla określonej liczby modów. Rzeczywista liczba tworzonych wykresów jest najniższą z liczb tu określonych i liczby rzeczywistych wyodrębnionych modów.
|
|
Typ wyników |
Wybrać typ wykresów do utworzenia.
Przemieszczenie
|
Wykreślić komponent przemieszczenia.
|
Wykresy przemieszczenia
UX
|
X przemieszczenie
|
UY
|
Y przemieszczenie
|
UZ
|
Z przemieszczenie
|
URES
|
Wypadkowe przemieszczenie
|
|