Ukryj spis treści

Typy modeli

Pakiety oprogramowania CAD (Computer-Aided Design - projektowanie wspomagane komputerowo) obsługują modele na następujące sposoby:

rysunki 2D ski-drawing.gif
modele krawędziowe wireframe-housing.gif
modele powierzchniowe (kształty organiczne) surfacereplaceafter.gif
modele bryłowe (części i złożenia mechaniczne) u-joint-assembly.gif

SolidWorks tworzy modele bryłowe, ale może również importować, tworzyć i manipulować powierzchniami, widokami modeli w trybie przedstawienia krawędziowego i generować rysunki 2D z modeli bryłowych 3D. Narzędzia ScanTo3D, dostępne w SolidWorks Premium, importują siatki i chmury punktów, z których można utworzyć modele powierzchniowe i bryłowe.



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Typy modeli
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2014 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.