Skrýt obsah

Parametry tvorby sítě

Síť se vytváří klepnutím pravým tlačítkem na ikonu Síť ve stromu studie simulace a výběrem příkazu Vytvořit síť. Vytvořená síť závisí na těchto faktorech:

  • Vytvořená geometrie pro tvorbu sítě.
  • Aktivní možnosti tvorby sítě pro studii
  • Specifikace zjemnění sítě
  • Možnosti spojení pro kontakt
  • Globální velikost elementu a tolerance
Je doporučeno, abyste si před tvorbou sítě všechny tyto faktory zkontrolovali. Jejich změna vyžaduje novou tvorbu sítě. Chcete-li upravit možnosti sítě pro studii, klepněte pravým tlačítkem na ikonu Síť, vyberte příkaz Vytvořit síť a rozbalte položku Upřesňující. Klepněte pravým tlačítkem na ikonu Síť a výběrem příkazu Detaily zobrazte způsob, jakým byla existující síť vytvořena.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Parametry tvorby sítě
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.