Skrýt obsah

Základy SOLIDWORKS Simulation

SOLIDWORKS® Simulation je analytický konstrukční systém plně integrovaný do systému SOLIDWORKS. Software SOLIDWORKS Simulation nabízí možnosti simulace pro lineární i nelineární statickou a frekvenční analýzu, analýzu zborcení, teplotní analýzu, únavové studie, analýzu tlakových nádob, pádové zkoušky, lineární i nelineární dynamickou analýzu a analýzy optimalizace.

Díky rychlým a přesným řešičům vám software SOLIDWORKS Simulation umožňuje intuitivně řešit rozsáhlé problémy v průběhu navrhování. Software SOLIDWORKS Simulation je k dispozici ve dvou balíčcích: SOLIDWORKS Simulation Professional a SOLIDWORKS Simulation Premium; můžete si zvolit variantu podle svých potřeb.

Software SOLIDWORKS Simulation zrychluje dodání výrobku na trh a snižuje úsilí potřebné k nalezení optimálního řešení.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Základy SOLIDWORKS Simulation
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.