Skrýt obsah

Zprávy o studiích

Chcete-li zdokumentovat všechny aspekty studie, můžete vytvořit zprávu. K hlavním prvkům zpráv patří:

Formáty zprávy

Vyberte z formátů zprávy, které jsou upraveny pro různé typy studií.

Části

Části zprávy jsou upraveny pro každý formát zprávy. Vyberte z výchozích částí. Výchozí části můžete upravit, nebo nastavit volby pro obsažení dalších dat. Typická zpráva obsahuje informace o studii, materiálech, zatíženích, uchyceních, výsledcích, atd.

Obrázky

Obrázky grafů ve složce Výsledky jsou automaticky zahrnuty do zprávy. Obrázky je také možné vkládat do libovolné části zprávy.

Formát

Publikujte zprávy ve formátu aplikace Microsoft Word.

Poznámky

  • Zprávy se automaticky neaktualizují, pokud změníte informace modelu nebo analýzy ani pokud aktualizujete výsledky. Chcete-li zprávu aktualizovat, musíte ji znovu publikovat.
  • Ve stromu simulace nelze přejmenovat zprávy ani obrázky ve zprávách.
  • Data reakční síly nejsou k dispozici pro uzemněné šrouby, elastické podpory a uzemněná ložiska.
  • Síly v pevném spoji těl nejsou k dispozici.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zprávy o studiích
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.