Skrýt obsah

Materiály pro simulaci

Před spuštěním studie je nutné definovat všechny potřebné vlastnosti materiálů, které jsou vyžadovány odpovídajícím typem analýzy. Všechny vlastnosti materiálů můžete definovat pomocí dialogu Materiál. Například pro statické a frekvenční studie a studie zborcení je vyžadován modul pružnosti, zatímco pro teplotní studie je potřeba tepelná vodivost.

V okně Materiál lze vytvářet a upravovat vlastní materiály a knihovny, používat materiály z knihovny materiálů SOLIDWORKS a zakládat oblíbené materiály.

V dialogu Materiál jsou vlastnosti zvýrazněny tak, aby byly vidět povinné a volitelné vlastnosti. Červený popis označuje, že vlastnost je pro aktivní typ studie a model materiálu povinná. Modrý popis označuje volitelnou vlastnost.

Vlastnosti materiálů můžete definovat kdykoliv před spuštěním analýzy. Definováním materiálu v softwaru Simulation se neaktualizuje materiál přiřazený ke CAD modelu v softwaru SOLIDWORKS.
Použití materiálu na těleso v programu Simulation zobrazí těleso ve studii pomocí vzhledu materiálu.

Zdrojem vlastností materiálů pro software SOLIDWORKS je Metals Handbook Desk Edition (2. vydání), ASM International.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Materiály pro simulaci
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.