Skrýt obsah

Zobrazení a používání nápovědy

Při přístupu do nápovědy se zobrazí webová verze ve webovém prohlížeči. Pokud nemáte připojení k internetu nebo je-li připojení pomalé, můžete používat místní soubory nápovědy (.chm).

Webová verze nápovědy zahrnuje tyto funkce:
Vyhledávání Vylepšenou funkci vyhledávání, včetně vylepšeného hodnocení důležitosti, opravu pravopisu, krátké popisy v pohledu výsledků vyhledávání a navigaci, která vám pomůže určit důležité témata.
Navigace mezi tématy Navigace pomocí tlačítek další a předchozí a drobečková navigace v horní části témat nápovědy.
Informace Zašlete dokumentačnímu týmu váš názor ohledně individuálních témat nápovědy.
Aktuální dokumentace Používejte aktualizovanou webovou nápovědu, abyste již nemuseli stahovat velké soubory kompilované nápovědy (.chm).

Jak zobrazit a používat nápovědu:

 • Vyberte jednu nebo více následujících možností:

  Úloha Operace
  Návod na přechod z webové na místní nápovědu: Vyberte nebo zrušte výběr možnosti Nápověda > Použít nápovědu SolidWorks na webu.
  Návod na přístup k aktuálně povolené nápovědě:
  • Klepnutím na Nápověda > SOLIDWORKS Simulation > Témata nápovědy otevřete úvodní stránku.
  • Klepněte na Nápověda nebo na , nebo stiskněte klávesu F1 v dialogovém okně nebo správci PropertyManager otevřete kontextovou nápovědu.
  • Na pruhu nabídky klepněte na plovoucí nabídku možností nápovědy .
  Postup výběru tématu: Použijte stránku Obsah (ve webové nápovědě nebo na záložce Obsah (místní nápověda)).
  Postup vyhledání (webová nápověda):
  • Zadejte klíčové slovo a klepněte na Vyhledat.
  • Podle popisů výsledku vyhledávání určete nejlepší výsledek. Pod každým popisem je drobečková navigace, která představuje hierarchii tématu.
  • Výběrem kategorie vlevo zužte výsledky vyhledávání.
  Postup vyhledání (místní nápověda):
  • Klepněte na záložku Vyhledávat, zadejte klíčové slovo a klepněte na Seznam témat. Vyberte téma a klepněte na Zobrazit.
  • Můžete vytvořit booleovská vyhledávání s použitím operátorů "AND," "OR," "NOT," a "NEAR."
  • Zvolte pole Prohledat předchozí výsledky, aby se pro další vyhledávání používaly jen dříve nalezená témata. To umožňuje zúžit rozsah hledání přidáváním klíčových slov.
  • Zvolte pole Porovnávat podobná slova, aby byla v nalezených tématech zvýrazněna podobná slova. Pokud například hledáte slovo „otevřít“, najdete témata obsahující slova „otevřít“ i „otevření“.
  • Zvolte pole Prohledávat pouze názvy, aby se vyhledala jen témata s klíčovým slovem v názvu.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zobrazení a používání nápovědy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.