Skrýt obsah

Datová komunikace SLDXML

V aplikacích SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE mohou uživatelé ukládat své návrhy ve formátu .SLDXML. S použitím těchto souborů .SLDXML můžete vytvářet díly a sestavy SOLIDWORKS.

K dispozici jsou dva způsoby, jak číst informace ze souborů .SLDXML do souborů SOLIDWORKS:

 • Otevřete soubor .SLDXML v aplikaci SOLIDWORKS a načtěte následující data do nového souboru dílu nebo sestavy SOLIDWORKS:
  • 3D geometrie modelu
  • Struktura sestavy
  • Barvy přiřazené ke geometrii

  Struktura sestavy se zobrazí ve stromu SOLIDWORKS FeatureManager a přiřazené barvy se zobrazí v daném stavu zobrazení modelu.

 • Použijte rozšířenou funkci pro výměnu dat SLDXML s použitím doplňkového modulu Smartlink aplikace SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE. Tento doplňkový modul umožňuje načítat další data z návrhů vytvořených s použitím aplikací SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE. S použitím těchto dat můžete vytvářet:
  • Skici
  • Vazby sestavy
  • Bloky skici z objektů ve skice

  Ve stromu FeatureManager se skici zobrazují ve správné hierarchii. Pokud soubor .SLDXML obsahuje flexibilní nebo tuhé skupiny skic, můžete vybrat, aby se objekty skici načítaly jako bloky. Omezení skici vytvořená v aplikacích SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE jsou mapována na ekvivalentní omezení skici ve skice SOLIDWORKS. Stejně tak entity skici jsou mapovány na ekvivalentní entity skici aplikace SOLIDWORKS.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Datová komunikace SLDXML
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.