Skrýt obsah

Okno Určit konfigurace

V modelu s několika konfiguracemi můžete určit konfigurace, ve kterých chcete provést změny.

Chcete-li otevřít toto okno, proveďte některou z následujících akcí:

  • V dílu s více konfiguracemi otevřete úpravu skici a vyberte kótu skici. Ve správci PropertyManager Kóta klepněte na položku Konfigurace.
  • V dílu, skice, sestavě nebo výkresu s více konfiguracemi poklepejte na kótu. Poté klepněte v okně Změnit na možnost Určit konfigurace Modify_Dim_ConfigSpecify.gif.
Tato konfigurace Změny budou provedeny jen v aktuální konfiguraci.
Všechny konfigurace Změny budou provedeny v každé konfiguraci modelu.
Upřesnit konfigurace Změny budou provedeny v aktivní konfiguraci a v dalších konfiguracích, které vyberete pro nastavení Určit konfigurace k úpravě.
Výběr aktivní konfigurace nemůžete zrušit.

Vybrat vše

Vybere všechny konfigurace na seznamu.

Obnovit výběr

Vrátí se zpět na aktivní konfiguraci.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Okno Určit konfigurace
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.