Skrýt obsah

Změna pořadí ohybů

V plechovém dílu, do něhož jste vložili ohyby, můžete pořadí těchto ohybů změnit.

Postup změny pořadí ohybů:

  1. Pravým tlačítkem klepněte na Ploché-Pole1 ve stromu FeatureManager a vyberte Změnit pořadí ohybů.

    Pokud jste plechový díl vytvořili s použitím prvku Vložit ohyby, klepněte pravým tlačítkem na Zpracovat-Ohyby1 a vyberte Změnit pořadí ohybů.

  2. V dialogovém okně klepněte na název ohybu v seznamu a poté na Posunout nahoru nebo Posunout dolů.
  3. Chcete-li přidat další ohyby, opakujte krok 2.
  4. Klepněte na OK.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Změna pořadí ohybů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.