Skrýt obsah

Okno Dokument s konfigurací

Když otevřete dokument sestavy, nastavte možnosti konfigurace v okně Konfigurovat dokument.

Otevření dialogového okna:

Klepněte na Soubor > Otevřít. V okně Otevřít vyberte dokument sestavy. Pod položkou Konfigurace vyberte <Upřesňující>. Potom klepněte na Otevřít.

Možnosti

Otevřít aktuálně vybranou konfiguraci Otevře konfiguraci, ve které byla sestava naposledy uložena.
Nová konfigurace zobrazující všechny referenční modely Zvolte možnost otevřít sestavu se všemi součástmi vyřešenými. Do pole Název konfigurace zadejte název pro novou konfiguraci sestavy.
Nová konfigurace zobrazující jen strukturu sestavy Zvolte možnost otevřít sestavu se všemi součástmi potlačenými. Do pole Název konfigurace zadejte název pro novou konfiguraci sestavy.
Použít zadanou konfiguraci dílů (je-li dostupná) Pokud je tato možnost zvolená, každý díl, který má konfiguraci s tímto názvem, ji použije. Do pole Název konfigurace zadejte název pro konfiguraci, která má být použita.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Okno Dokument s konfigurací
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.