Skrýt obsah

Vytvoření skořepiny s jednotnou tloušťkou

Postup pro vytvoření prvku skořepiny s jednotnou tloušťkou:

 1. Klepněte na možnost Skořepina (panel nástrojů Prvky) nebo Vložit > Prvky > Skořepina.
 2. V položce Parametry ve správci PropertyManager:

  Některá pole, která akceptují číselné hodnoty, umožňují vytvořit rovnici zadáním znaku = (rovnítko) a výběrem globálních proměnných, funkcí a vlastností souboru z rozevíracího seznamu. Viz Přímé zadávání rovnic ve správcích PropertyManager.

  • Zadejte hodnotu Tloušťky zachovaných ploch.
  • Vyberte jednu nebo více ploch v grafické ploše pro Plochy k odstranění.
   Při vytváření skořepiny z vícetělového dílu se zobrazí pole Objemové těloselect_face_planar.png. Poté, co vyberete plochu nebo tělo k odstranění, se pole se zavře.
  • Výběrem možnosti Skořepina vně zvětšíte vnější rozměry dílu.
  • Vyberte Zobrazit náhled pro zobrazení náhledu prvku skořepiny.
 3. Klepněte na .Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření skořepiny s jednotnou tloušťkou
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.