Skrýt obsah

Zesílit

Vytvoří prvek těla pomocí přidání tloušťky jednoho nebo více přilehlých povrchů.

Pokud se povrch, jehož tloušťku chcete zvětšit, skládá z více přilehlých povrchů, je před zvětšením tloušťky povrchu nutné dílčí povrchy nejprve sešít dohromady.

Postup pro zvětšení tloušťky povrchu:

 1. Klepněte na nabídku Přidat tloušťku na panelu nástrojů Prvky nebo na Vložit > Přidání > Přidat tloušťku.
 2. Pod možností Parametry přidání postupujte takto:
  • V grafické ploše vyberte povrch pro přidání tloušťkysurface.png.
  • Zkontrolujte náhled a vyberte tu stranu povrchu, kde chcete přidat tloušťku (viz níže).
   Tlačítko Přidat tloušťku strany č.1offset_above.png
   Přidat tloušťku obou stran
   Přidat tloušťku strany č.2
  • Zadejte položku Tloušťka . Vyberete-li možnost Přidat tloušťku obou stran , zadaná hodnota tloušťka bude přidána na obě strany.
   Chcete-li vytvořit tělo, klepněte na položku Vytvořit tělo z uzavřeného objemu. Tato možnost je dostupná jen v případě, že jste vytvořili objem zcela obklopený povrchy.
 3. Klepněte na OK.

  Původní povrch Povrch s přidanou tloušťkouVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zesílit
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.