Skrýt obsah

PropertyManager Více pohledů

Postup nastavení vlastností společných více pohledům výkresu:

  1. Vyberte více pohledů výkresu v grafické ploše.
  2. Ve správci PropertyManager nastavte níže popsané vlastnosti a klepněte na PM_OK.gif.

Styl zobrazení

Klepněte na styl zobrazení.

Zvolením možnosti Vysoká kvalita nebo Konceptová kvalita určete kvalitu zobrazení modelu. To je k dispozici pouze tehdy, jestliže Kvalita zobrazení pro nové pohledy je nastaveno na hodnotu Konceptovou kvalitu. Pokud zvolíte Vysokou kvalitu,, tyto možnosti se již znovu nezobrazí.

Měřítko

Vyberte měřítko pro pohled výkresu.

Typ kóty

Vyberte Promítnutou nebo pravou kótu.

Zobrazení kosmetického závitu

Jsou-li v pohledu výkresu kosmetické závity, následující nastavení přepíše možnost Zobrazení kosmetického závitu v nabídce Nástroje, > Možnosti, > Vlastnosti dokumentu > Detailování.

Vysoká kvalita Zobrazí přesné styly čar a ořezání v kosmetických závitech. Je-li kosmetický závit jen částečně viditelný, Vysoká kvalita zobrazí jen viditelnou část (zobrazí přesně, co je a není viditelné.)
Když je zvolena možnost Vysoká kvalita, sníží se výkon systému při použití kosmetických závitů. Doporučujeme proto, abyste tuto možnost zrušili až do doby, než dokončíte umístění všech popisů.
Konceptová kvalita Zobrazí kosmetické závity s méně detaily. Je-li kosmetický závit jen částečně viditelný, Konceptová kvalita zobrazí celý prvek.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Více pohledů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.