Skrýt obsah

PropertyManager Prolis

Chcete-li vytvořit prvek prolisu:

 1. Klepněte na ikonu Prolis (panel nástrojů Prvky) nebo na nabídku Vložit > Prvky > Prolis.
 2. Ve správci PropertyManager, v položce Výběry:
  1. Vyberte v grafické ploše objemové nebo povrchové tělo, které bude tvořit Cílové tělo .
  2. V grafické ploše vyberte jedno nebo více objemových nebo povrchových těl pro Oblast těla nástroje .
  3. Pomocí položek Zachovat výběry nebo Odstranit výběry vyberte stranu modelu, která má zůstat zachována. Tyto možnosti mění stranu cílového těla pro odsazení.
  4. Pomocí položky Vyjmout odstraňte oblast průsečíku Cílového těla bez ohledu na to, zda je objemové nebo povrchové. V tomto případě se nedefinuje Tloušťka, ale Mezera se používá i nadále.

   Pokud je tělem pro obrábění povrch a vyřezáváte materiál, zobrazí se manipulátor k řízení směru řezu. Chcete-li obrátit stranu materiálu pro vyjmutí, klepněte na manipulátor v grafické ploše nebo vyberte ve správci PropertyManager položku Obrátit směr řezu.

 3. V nabídce Parametry:
  1. Nastavte Tloušťku (jen objemová těla), abyste určili tloušťku prvku odsazení.
  2. Nastavte hodnotu pro Mezeru, abyste určili mezeru mezi cílovým tělem a tělem nástroje. Je-li to potřeba, klepněte na Obrátit směr .
 4. Klepněte na .


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Prolis
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.