Skrýt obsah

Vybočení čar skici

Vybočení můžete vytvořit na čarách 2D i 3D skici v dílu, sestavě a výkresových dokumentech. Vybočení jsou automaticky omezena tak, aby byla rovnoběžná nebo kolmá na původní čáru skici.

Vybočení můžete přetáhnout a kótovat.

sketch_jog_2D_ex.gif sketch_jog_3D_ex.gif

Vybočení s kótami u 2D čáry skici.

Vybočení u 3D čar skici v různých rovinách.

Vytvoření vybočení ve skice.

  1. V otevřené skice s čárou nebo ve výkresu s naskicovanou čárou klepněte na tlačítko Vybočení Tool_Jog_Line_Explode_Sketch.gif na panelu nástrojů Rozložit skicu nebo klepněte na položku nabídky Nástroje > Nástroje pro skici > Vybočení.
  2. Klepnutím na čáru zahájíte dané vybočení.
  3. Přesuňte ukazatel a zkontrolujte šířku a hloubku vybočení.

    V 3D skicách můžete stiskem klávesy Tab změnit rovinu vybočení.

  4. Klepněte znovu a dokončete dané vybočení.

    Nástroj Vybočení zůstane aktivní, takže můžete vložit více vybočení.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vybočení čar skici
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.