Skrýt obsah

PropertyManager Tabulka razítka

PropertyManager Tabulka razítka slouží k vložení tabulky razítka do dílu nebo do sestavy.

Jak otevřít tohoto správce PropertyManager:

Klepněte na nabídku Tabulka razítka (panel nástrojů Tabulky) nebo na Vložit > Tabulky > Tabulka razítka.

Šablona tabulky

Klepnutím na možnost PM_Table_Browse_Template.gif přejděte na stávající šablonu tabulky razítka (přípona souboru .sldtbt).

Velikost tabulky

Pokud nechcete použít šablonu tabulky razítka, můžete nastavit počet Sloupců a Řádků tabulky.

Potřebujete-li změnit počet sloupců a řádků po vytvoření tabulky razítka, klepněte pravým tlačítkem na hranici tabulky a vyberte Vložit nebo Odstranit.

Ohraničení

  Použít nastavení dokumentu Používá nastavení ohraničení uložená v modelu.

Chcete-li změnit nastavení dokumentu, klepněte na Možnosti (standardní panel nástrojů) nebo na Nástroje > Možnosti . Na záložce Vlastnosti dokumentu pod položkou Norma skicování rozbalte Tabulky a klepněte na Tabulka razítka.

Chcete-li ohraničení nastavit ručně, zrušte výběr této volby.

Ohraničení rámečku Nastaví šířku ohraničení tabulky.
Ohraničení mřížky Nastaví šířku ohraničení buňky.
    Příklad:

Tabulka se silnějším rámečkem a ohraničením mřížky.

Měřítko tabulky razítka

Po vložení tabulky razítka klepněte na v levém horním rohu, čímž si zobrazíte PropertyManager Tabulka razítka s ovladačem Měřítko tabulky razítka.

Pomocí tohoto ovladače změňte velikost tabulky.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Tabulka razítka
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.