Skrýt obsah

Dialogové okno Vztahy rodičů/potomků

Můžete zobrazit rodiče a potomky vybraného prvku, skici, osy, roviny, křivky nebo povrchu.

Otevření dialogového okna Vztahy rodičů/potomků:

V modelu nebo ve stromu FeatureManageru klikněte pravým tlačítkem na entitu a vyberte Rodič/potomek.

Rodiče Uvádí prvky rodiče vybrané entity. Prvek rodiče je stávající prvek, na němž závisí ostatní prvky. Například vysunutí je rodičovským prvkem prvku zaoblení, který zaoblí jeho hrany.
Potomci Uvádí prvky potomka vybrané entity. Prvek potomka je vytvořena na základě jiného prvku. Jeho existence závisí na dříve vytvořeném prvku. Například díra je potomkem těla, v němž je vyříznuta.
V dialogovém okně můžete:
  • Kliknutím pravým tlačítkem myši otevřete místní nabídku.
  • Klikněte dvakrát na položku v seznamu Rodiče nebo Potomci a zobrazte si vztahy rodičů/potomků pro tuto položku.
  • Přejeďte myší přes položky a dynamicky je zvýrazněte v grafické ploše a stromu okna FeatureManager.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Dialogové okno Vztahy rodičů/potomků
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.