Skrýt obsah

Připojit k vlastnosti

K entitě textu ve skice můžete připojit hodnotu vlastnosti dokumentu, uživatelské vlastnosti nebo vlastnosti určité pro konfiguraci. Vlastnosti můžete také připojit k řádkům v tabulce kusovníku. Pokud se hodnota vlastnosti změní, změní se automaticky i připojený text.

Návod na připojení textu skici k vlastnosti:

Otevřete PropertyManager Text skici a klepněte na tlačítko Připojit k vlastnostiTlačítko properties_link.png.
  • Pro spojení s existující vlastností vyberte vlastnost z rozbalovacího seznamu.
  • Pokud vyberete vlastnost data, můžete vybrat formát Dlouhé datum nebo Krátké datum a dále, jestli se zobrazí čas (vyberte Zobrazit čas) nebo pouze datum (odstraňte Zobrazit čas).
  • Novou vlastnost vytvoříte klepnutím na Vlastnosti souboru.

Připojený text je hodnota přidružená k vlastnosti, ke které je připojená.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Připojit k vlastnosti
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.