Skrýt obsah

Kopírovat vlastnosti

Nástroj Malovat prvky umožňuje kopírovat parametry z jednoho prvku na jiné, které vyberete.

Můžete například vybrat přidání vysunutím v jednom dílu a použít jeho parametry (jako je hloubka) na další přidání vysunutím v jiném dílu.

Zároveň můžete vybrat dva různé prvky a aplikovat jejich parametry. Například lze vybrat prvek tažení pro použití jeho parametrů (jako jsou vlastnosti textury a průhlednosti) na prvek kopule.

Prvky plechových dílů jsou podporovány.

Parametry, které je možné kopírovat, jsou následující:

  • hloubka
  • barva
  • textura
  • optické vlastnosti (včetně prostředí a odlesku)

Omezení:

  • Nepodporované prvky plechových dílů: ohyb, ohnutí, narovnání a svařený roh.
  • Pokud zdrojový prvek nemá texturu, ale cílový prvek má určitou texturu, bude textura cílového prvku zachována.
  • Entity referenční geometrie nelze malovat z jednoho prvku na druhý. Například ukončení Po plochu, které se odkazuje na plochu, nelze malovat.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kopírovat vlastnosti
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.