Skrýt obsah

SOLIDWORKS Utilities

SOLIDWORKS Utilities je sada nástrojů, která umožňuje podrobné vyšetření geometrie objemového modelu a porovnání s jinými modely. Všechny nástroje SOLIDWORKS Utilities vyžadují SOLIDWORKS Professional.

Většina nástrojů je umístěna v panelů nástrojů, který můžete přichytit, aby byl k dispozici. Musíte dokončit akce panelu nástrojů, nebo zavřít utilitu v panelu nástrojů, abyste mohli pokračovat.

Sada obsahuje tyto nástroje:

Nástroj Popis
Porovnat dokumenty Porovnává vlastnosti dvou dokumentů SOLIDWORKS (nebo dvou konfigurací stejného modelu). Můžete porovnat dva dokumenty stejného typu či různých typů. Tento nástroj zjistí rozdíly ve vlastnostech souborů, vlastnostech dokumentů atd.
Porovnat prvky Zjistí rozdíly v prvcích těla mezi dvěma verzemi stejného dílu. Tento nástroj určí jedinečné a upravené prvky v obou verzích daného dílu.
Porovnat geometrie Zjistí rozdíly v geometrii mezi dvěma verzemi stejného dílu. Tento nástroj určí jedinečné a upravené plochy v obou dílech. Zároveň vypočítá společný objem obou dílů (nebo sestav) a objem přidaného nebo odebraného materiálu.
Porovnat kusovníky Porovná tabulky kusovníku ze dvou dokumentů sestav nebo výkresů SOLIDWORKS. Ve výsledném seznamu jsou uvedeny chybějící sloupce a řady, zvláštní sloupce a řady a neúspěšné řady.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   SOLIDWORKS Utilities
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.