Skrýt obsah

Hraniční povrch

Funkce hraničního povrchu umožňuje vytvářet povrchy, které jsou tečné nebo nepřetržitě křivé v obou směrech (všechny strany povrchu). Ve většině případů lze docílit výsledek vyšší kvality než nástrojem spojení profilů. Tento nástroj mohou používat návrháři spotřebních výrobků a ostatní uživatelé, kteří vyžadují vysoce kvalitní povrchy s plynulým zakřivením.

Směr 1Směr 2 jsou v daném správci PropertyManager plně zaměnitelné. Stejných výsledků lze docílit bez ohledu na výběr entit pomocí Směru 1 nebo 2.
Příklady hraničních povrchů:
Samostatná křivka k bodu v jednom směru Tři křivky ve směrech 12

Chcete-li vytvořit prvek hraničního povrchu, klepněte na nástroj Hraniční povrch (panel nástrojů Povrch) nebo na nabídku Vložit > Povrch > Hraniční povrch, nastavte možnosti ve správci PropertyManager a klepněte na .

  • Barvy popisů křivek odpovídají těm, které jsou použity ve správci PropertyManager.
  • Klepnutím na popisy změníte Typ tečnosti.
  • Chcete-li změnit barvu plochy během provádění úprav, nastavte ji na stránce Možnosti systému– Barvy v poli Dočasná grafika, stínovaná.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Hraniční povrch
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.