Skrýt obsah

Prvky dělících křivek, které obsahují chyby, zobrazené ve varování.

Funkci deformace můžete používat k místním nebo globálním úpravám tvarů složitých povrchů či objemových modelů, aniž byste se museli starat o skici nebo omezení prvků použitých při jejich tvorbě.

Deformace umožňuje snadný způsob úpravy prakticky libovolného organického či strojírenského modelu, a je vhodný pro vytváření konceptů návrhů nebo provádění změn geometrie ve složitých modelech, které by jinak byly příliš časově náročné pomocí klasických úprav skici, prvků nebo vývoje změn.

Tento prvek můžete aplikovat na modely SOLIDWORKS i na importované modely.

K dispozici jsou tři typy deformace:
  • Bod
  • Křivka-křivka
  • Povrchový tlak


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Prvky dělících křivek, které obsahují chyby, zobrazené ve varování.
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.