Skrýt obsah

Odvozené díly

Nový díl si můžete vytvořit přímo ze stávajícího dílu. Původní díl je prvním prvkem nového dílu, nazvaného odvozený díl. Ve výchozím nastavení je odvozený díl propojen s původním dílem prostřednictvím externí reference. Znamená to, že změny, které provedete v původním dílu, se odrazí v odvozeném dílu.

Vytvoříte-li odvozený díl, který je spojen se základním dílem, bude ve vlastnosti Popis tabulky přířezů odvozeného dílu stejná výsledná hodnota jako u základního dílu. Jednotky a kóty odvozeného dílu se nebudou brát v potaz.

Obsahuje-li díl vnější odkaz, je vedle jeho názvu ve stromu FeatureManager šipka ->. Chcete-li zobrazit název, umístění a stav externě odkazovaného dokumentu, klepněte pravým tlačítkem na odvozený díl a vyberte Vytvořit seznam vnějších odkazů.

Když vytvoříte odvozený díl vložením nebo zrcadlením dílu, můžete přerušit spojení s původním dílem tak, aby bylo možné upravit nový a původní díl nezávisle. Přerušené spojení s původním dílem nelze obnovit.

Pokud odvodíte díl ze sestavy, můžete také přerušit spojení s původním dílem pomocí kontroly vytváření externích odkazů.

Rozlišujeme tři typy odvozených dílů: vložené díly, zrcadlené díly a odvozené díly součásti.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Odvozené díly
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.