Skrýt obsah

Konfigurace konfiguračních tabulek

Konfigurační tabulka umožňuje vytvořit více konfigurací dílů nebo sestav tak, že si určíte parametry v zapuštěném listu aplikace Microsoft Excel.

Konfigurační tabulka se uloží v dokumentu modelu a není propojena s původním souborem aplikace Excel. Změny, které provedete v modelu, se v původním souboru aplikace Excel neprojeví. Pokud však chcete, můžete si dokument modelu se souborem aplikace Excel propojit.

Pro práci s konfiguračními tabulkami musíte mít na počítači aplikaci Microsoft Excel.

Díly

Pomocí konfigurační tabulky dílů můžete ovládat následující položky:
  • kóty a stavy potlačení prvků, velikost děr Průvodce dírami
  • vlastnosti konfigurace včetně čísla dílu v kusovníku, odvozené konfigurace, rovnice, vztahy skici, komentáře a uživatelské vlastnosti

Sestavy

V konfigurační tabulce sestav můžete ovládat následující parametry:
  • součásti – stav potlačení, odkazovaná konfigurace, pevné nebo volné umístění
  • prvky sestavy - kóty, stavy potlačení, velikost děr Průvodce dírami
  • vazby – vazby vzdálenosti a úhlové vazby, stav potlačení
  • vlastnosti konfigurace – číslo dílu a jeho zobrazení v kusovníku (když se používá jako podsestava), odvozené konfigurace, rovnice, vztahy skici, komentáře, uživatelské vlastnosti a stavy zobrazení


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Konfigurace konfiguračních tabulek
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.