Skrýt obsah

Příklad: Možnost Tangenciální působení (%)

BndSrf_TanInfluence_No.gif
  • Vliv křivek Směr č.1 a Směr č.2: Globální
  • Všechny křivky nastavené na Typ tečnosti: Křivost k ploše
  • Tangenciální působení (%) = 0

Tok hraničního povrchu je nepřetržitě křivý, ale můžete ho více nafouknout a tím minimalizovat oblasti rychlé změny křivosti. Představte si, že tento povrh je jako balón, který chcete více nafouknout a zebří pruhy je možné přirovnat k topografickým čarám.

Tato záležitost existuje u velmi zaoblených tvarů.

BndSrf_TanInfluence_Yes.gif
  • Vliv křivek Směr č.1 a Směr č.2: Globální
  • Všechny křivky nastavené na Typ tečnosti: Křivost k ploše
  • Tangenciální působení (%) = 100

Při zvětšujícím se Tangenciálním působení (%) a větším nafouknutí povrchu se mění vzor zebřích pruhů.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Příklad: Možnost Tangenciální působení (%)
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.