Skrýt obsah

Rozložené pohledy v sestavách

Rozložený pohled zobrazuje součásti sestavy v rozložené pozici, ale tak, jak do sebe v sestavě navzájem zapadají.

Rozložené pohledy vytvoříte výběrem a přetažením dílů v grafické ploše, čímž se také vytvoří jeden nebo více kroků rozložení. V rozložených pohledech můžete:
  • Rovnoměrně rozmístit rozložené stohy součástí (hardware, podložky atd.).
  • Radiálně rozkládat součásti kolem osy.
  • Přetahovat a provádět automatické uspořádání více součástí.
  • Připojit novou součást ke stávajícím krokům rozložení jiné součásti. To se hodí v případě přidání nového dílu do sestavy, která již obsahuje rozložený pohled.
  • Pokud podsestava obsahuje rozložený pohled, lze jej znovu použít v sestavě na vyšší úrovni.
  • Přidat čáry rozložení pro označení vazeb mezi součástmi.
Je-li sestava rozložená, nemůžete do ní přidávat vazby.


explode_oil_pump.gifVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozložené pohledy v sestavách
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.