Skrýt obsah

Plošné křivky

Z plochy nebo povrchu můžete vyjmout iso-parametrické (UV) křivky. Tuto funkci lze např. použít k extrakci křivek pro importované povrchy a poté k provedení místního vyčištění pomocí plošných křivek.

Můžete zadat síť rovnoměrně rozmístěných křivek nebo místo, kde se vytvoří dvě ortogonální křivky.
sketch_iso_mesh.gif

Síť

sketch_iso_position.gif

Umístit

Každá takto vytvořená křivka se stane samostatnou 3D skicou. Pokud však upravujete 3D skicu při vyvolání nástroje Plošné křivky, všechny extrahované křivky budou přidány do aktivní 3D skici.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Plošné křivky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.