Skrýt obsah

FeatureXpert

Aplikace FeatureXpert disponující technologií SOLIDWORKS Intelligent Feature Technology (SWIFT™) spravuje prvky zaoblení a úkosů, takže se můžete soustředit na vlastní návrh.

Když přidáte nebo změníte zaoblení s konstantním poloměrem nebo úkos neutrální roviny, které způsobí chyby obnovy, objeví se dialogové okno Informace o chybách s popisem dané chyby. Klepnutím na položku FeatureXpert v dialogovém okně spustíte nástroj FeatureXpert, který se pokusí chybu opravit.

FeatureXpert může změnit pořadí prvků ve stromu FeatureManager nebo upravit tečné vlastnosti, aby došlo k úspěšnému obnovení dílu. FeatureXpert může také v menším rozsahu opravit referenční roviny, které ztratily odkazy.

Podporované prvky:
  • Zaoblení s konstantním poloměrem
  • Úkosy neutrální roviny
  • Referenční roviny
Nepodporované položky:
  • Jiné typy prvků zaoblení nebo úkosu.
  • Prvky zrcadlení nebo pole. Když prvky zrcadlení nebo pole obsahují prvek zaoblení nebo úkosu, FeatureXpert s těmito prvky v zrcadlených kopiích nebo vytvořených polích nedokáže manipulovat.
  • Prvky knihovny. Prvky zaoblenํ nebo ๚kosu v prvku knihovny jsou nแstrojem FeatureXpert ignorovány a celý prvek knihovny je považován za jediný pevný prvek.
  • Konfigurace a konfigurační tabulky. FeatureXpert není k dispozici pro díly, které obsahují tyto položky.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   FeatureXpert
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.