Skrýt obsah

Prvky

Prvky jsou jednotlivé tvary, které sloučením vytvoří díl. Některé typy prvků můžete k sestavám také přidat.

Prvky zahrnují možnost vícetělových dílů. Dokument jednoho dílu může obsahovat samostatné prvky vysunutí, otočení, výplně nebo tažení po křivce.

Některé prvky vznikají jako skici, jiné prvky, například skořepiny nebo zaoblení, jsou vytvářeny pomocí příslušných nástrojů nebo příkazů nabídek a určují požadované rozměry a charakteristiky. Stejnou skicu můžete použít k vytváření různých prvků.

Povrchy jsou dalším typem prvků. Pomocí povrchů můžete vytvářet a upravovat prvky těla.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Prvky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.