Skrýt obsah

Nahrazení splajnem

Pomocí nástroje Nahradit splajnemTool_Fit_Spline_Tools.gif můžete nahradit splajnem části skici. Nové splajny se parametricky odkazují na příslušnou geometrii tak, aby změny byly v geometrii zanášeny i do splajnu.

Funkce zvolí nejlogičtější nahrazení ve vybrané geometrii, můžete jej však změnit. Pokud vyberete přizpůsobenou entitu, není již součástí splajnu. Pokud vyberete entitu, která není součástí splajnu, splajn bude upraven, aby obsahoval vybranou entitu.
Do splajnu můžete také začlenit modelové hrany. Jiné geometrie však pomocí splajn přizpůsobit nemůžete.
fit_spline_01.gif
Skica má čtyři entity
fit_spline_preview.gif fit_spline_02.gif
Náhled Nahrazení splajnem Nástroj Nahradit splajnem převede geometrii na jediný splajn


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nahrazení splajnem
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.