Skrýt obsah

Geometrické vztahy

Chcete-li vytvořit geometrické vztahy (jako např. tečný nebo kolmý) mezi entitami skici nebo mezi entitami skici a rovinami, osami, hranami nebo vrcholy, klepněte na Přidat vztahy Tool_Add_Relation_Dimensions_Relations.gif (panel nástrojů Kóty/vztahy), nebo v nabídce na Nástroje > Vztah > Přidat .

Můžete také přidat vztahy při vytváření jednotlivých entit skici, nebo jakmile vyberete dvě stávající entity. Sekce Existující vztahy a Přidat vztahy se zobrazí ve všech správcích PropertyManager entity skici.

Při vytváření vztahů musí být nejméně jedna z položek entitou skici. Jiné položky mohou být buď entita skici nebo hrana, plocha, vrchol, počátek, rovina, osa, nebo křivka skica. Ty tvoří při projekci do roviny skici čáru nebo oblouk.

Geometrické vztahy lze také vytvářet automaticky pomocí odvozování.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Geometrické vztahy
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.