Skrýt obsah

Spojení profilů

Spojení profilů vytváří prvek vytvořením přechodů mezi profily. Spojení profilů může tvořit základ, výstupek, řez nebo povrch.

Výplň vytvoříte pomocí dvou nebo více profilů. Jen první, poslední nebo první i poslední profil mohou být body. Všechny entity skici, včetně vodících křivek a profilů, mohou být obsaženy v jediné 3D-skice.
Pro vytvoření objemové výplně musí být první a poslední profil plochami modelu nebo plochami vytvořenými rozdělovacími čarami, rovinnými profily nebo povrchy.

Existuje několik způsobů manipulace, úprav a zobrazení spojení profilů.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Spojení profilů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.