Skrýt obsah

Vytvořit dráhu

Nástroj Vytvořit dráhu slouží k tvorbě návrhových skic ve strojírenství. Například můžete modelovat vačkové profily, kde se tečný vztah mezi vačkou a vazbou členů automaticky posouvá zároveň s otáčením této vačky. Dráha umožňuje vytvořit tečnou vazbu mezi řetězem entit skici a další entitou skici.

Video: Kladka/zdvihátko vačky

Ze stejnolehlých navzájem se dotýkajících entit skici je vytvořena dráha, která tvoří souvislý řetězec. Doporučujeme vložit entity skici do bloku, ale není to striktně vyžadováno. Dráhu je možné upravit ve správci PropertyManager Vlastnosti dráhy . Řetězec entit skici může být součástí pouze jedné dráhy.

Jakmile vytvoříte dráhu, všechny entity skici na této dráze jsou vybírány současně. Chcete-li vybrat jednotlivou entitu skici na dané dráze, klepněte pravým tlačítkem a zvolte Vybrat jiný.

Dále můžete nastavit kótu délky trasy. Kótu můžete nastavit jako řídící, aby se při tažení entit konzistentně měnila délka dráhy. Na tuto kótu můžete odkazovat v uživatelských vlastnostech, konfiguracích, rovnicích nebo tabulkách, a to včetně konfiguračních tabulek a kusovníků.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvořit dráhu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.